اخبار برگزیده
1402/2/11 دوشنبه مراسم گراميداشت روز جهاني مشاور در دانشگاه پيام نور فيروزآباد  
به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور فيروزآباد، كتر حميدرضا بامداد رئيس اين مركز دانشگاهي در مراسمي كه با حضور اساتيد مشاور و روانشناس اين مجموعه دانشگاهي برگزار شد ضمن عرض تبريك به مناسبت فرارسيدن سالروز روانشناس و مشاور، اظهار داشت: همه ما در زندگي با مشكلات و بحران هاي متعددي رو به رو مي شويم كه اين بحران ها علاوه بر افزايش فشار رواني مي تواند مشكلات جسمي را نيز به دنبال داشته باشد.
وي افزود: موضوع بهبود كيفيت زندگي، برخورداري از محيطي پرنشاط و پرتلاش و ايجاد فضايي امن براي خانواده بخصوص فرزندان، يكي از مسائل بسيار مهمي است كه بايد مورد توجه قرار گيرد.
دكتر بامداد ادامه داد: در زندگي امروزي كه با زندگي كردن در سده هاي قبل بسيار متفاوت است همان طور كه براي بررسي هر مشكل به افراد متخصص مراجعه مي كنيم، براي مسائل فردي و بين فردي خود و چگونگي مواجه با آنها نيز بايد به فرد متخصص مراجعه شود.
وي اضافه كرد: نقش مهم روانشناسان و تلاش آنها براي تحقق اين امر نيز انكارناپذير است و به همين دليل نهم ارديبهشت ماه، روز روان شناس و مشاور نامگذاري شده است.
رئيس دانشگاه پيام نور فيروزآباد در پايان تصريح كرد: اين روز فرصتي است تا اطلاع رساني شود، و مردم بيشتر با موضوعات روانشناسي كه در حيطه كار روانشناسان و مشاوران است، آشنا شوند.
منبع خبر:
 روابط عمومی فیروزآباد
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر